Сільський голова - Струтинський Іван Іванович

Я, Струтинський Іван Іванович, громадянин України, народився 22 травня 1976 року в селі Ясенів-Пільний, Городенківського району, Івано-Франківської області в сім’ї колгоспників: батько - Струтинський Іван Йосипович, мати - Струтинська Ганна Олексіївна.

З 1983 по 1991 рік навчався в Ясеневопільнівській восьмирічній школі, яку закінчив з відзнакою.

З 1991 по 1993 рік здобував середню освіту в Серафинецькій середній школі.

В 1993 році вступив до Чернівецького державного університету імені Юрія Федьковича на хімічний факультет, а також одночасно навчався на кафедрі екології.

В 1998 році закінчив університет здобувши дві вищих освіти. За спеціальністю „Хімік. Викладач хімії” та „Інженер-еколог”.

Трудову діяльність розпочав в 1998 році в Ясеневопільнівській ЗОШ І-ІІІ ступенів, де працював вчителем хімії і викладачем допризовної підготовки юнаків..

З 2000 по 2004 рік за сумісництвом працював вчителем хімії в Поточищенській ЗОШ І-ІІІ ступенів.

З 2002 по 2006 рік був депутатом Городенківської районної ради.

В 2006 році був обраний Ясеневопільнівським сільським головою, на цій посаді працюю і в даний час.

Одружений, дружина - Струтинська (Беньковська) Леся Василівна 1983 року народження, лікар Городенківської центральної лікарні. На утриманні маю сина - Струтинський Іван Іванович 2005 року народження, учень Ясеневопільнівської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Проживаю в селі Ясенів-Пільний Городенківського району, Івано-Франківської області.

Судимий не був.