Новий генплан села Ясенів-Пільний

9 листопада 2017 року о 14.00 год. у приміщенні Ясенево-Пільнівської сільської ради відбулося перше пленарне засідання сесії Ясенево-Пільнівської сільської ради під час якого прийнято рішення про продовження процедури проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проекту містобудівної документації «Генеральний план с. Ясенів-Пільний» та вирішено закінчити громадські слухання 1 грудня 2017 року.

З метою врахування громадських інтересів та у зв’язку з розробленням нової містобудівної документації, відповідно до Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», постанови Кабінету Міністрів України від 25 травня 2011 р. №555 проводяться громадські слухання та обговорення проекту містобудівної документації «Генеральний план села Ясенів-Пільний Городенківського району Івано-Франківської області».

Розроблення Генерального плану села Ясенів-Пільний пов’язано з необхідністю виконання вимог ст. 24 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності».

Основною метою планувальної організації території села є:

– впорядкування функціонально-планувальної організації території;

– формування зручних комунікаційних та планувальних зв’язків, що поліпшують структуру села, а також транспортну доступність до його структурних елементів;

В основу розробки перспективного розвитку території села Ясенів-Пільний покладені наступні принципи містобудування:

– створення чіткого функціонального зонування;

– розробка планувальної структури, що в змозі задовольнити оптимальні умови проживання: високий рівень інженерного облаштування, озеленення, обслуговування, зручні транспортні зв’язки;

– раціональне використання земель села, зокрема земель непридатних в інженерно-будівельному відношенні;

– створення архітектурно-планувальної структури, що забезпечує виразне об’ємно просторове рішення житлової та громадської забудови;

– оздоровлення середовища села за рахунок реалізації містобудівних та інженерних заходів (гідротехнічних заходів, виведення із житлової зони шкідливих підприємств, створення санітарно-захисних зон, організація санітарної очистки села);

– виділення в межах села територій пріоритетного розвитку.

Основними напрямками розвитку с. Ясенів-Пільний є північно-західний, західний від існуючої забудови на землях, передбачених під перспективний розвиток села.

На основі проведення комплексного містобудівного аналізу, проектом пропонується перспективний розвиток населеного з виділенням таких функціональних зон: житлова, громадська (з установами обслуговування), зелені насадження (сади), рекреаційна, комунальна.

Замовник містобудівної документації: Ясенево-Пільнівська сільська рада.

Розробник містобудівної документації: Івано-Франківська філія державного підприємства "Український державний науково-дослідний інститут проектування міст "ДІПРОМІСТО" імені Ю.М.Білоконя"

Інвестор: Ясенево-Пільнівська сільська рада.

З матеріалами проекту містобудівної документації «Генеральний план з схемою планувальних обмежень с. Ясенів-Пільний» можна ознайомитись у приміщенні сільської ради с. Ясенів-Пільний.

Пропозиції до проекту подаються у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я, та по батькові, місця проживання, особистого підпису; від юридичних осіб – із зазначенням їх найменування, місцезнаходження, посади та особистого підпису керівника. Пропозиції повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

« повернутися до списку новин

Логін: *

Пароль: *